Polish

Mike’s Falconry od 1980 roku współpracuje z do miłośnikami sokolnictwa i ptaków drapieżnych, jak również z rehabilitantami oraz zoo, oferując sprzęt sokolniczy o wysokiej jakości a zarazem po przystępnych cenach. Jesteśmy firmą rodzinną, nasza siedziba mieści się w Gresham (stan Oregon) USA.

Posiadamy w ofercie ponad 950 produktów związanych z tematyką sokolnictwa, między innymi odbiorniki i nadajniki telemetryczne, wagi, rękawice, dzwoneczki, suplementy witaminowe i inne wyroby ochrony zdrowia ptaków drapieżnych.

Oferujemy również karnale oraz elementy służące do ich zrobienia, artykuły skórzane i siedziska dla orłów, sokołów i jastrzębi. Posiadamy w ofercie również własnoręcznie robione kamizelki oraz torby.

W sprzedaży posiadamy również książki i filmy związane z tematyką sokolnictwa, jak również sprzęt gołębiarski, skórzane wabiki dla jastrzębi i sokołów, różnego rodzaju werbliki, przedłużacze i pęta, gwizdki; pułapki BC, uprzęże, oraz launchery.

Wykonujemy również sprzęt na zamówienie, zgodnie z wymaganiami klienta, w tym rękawice i inne akcesoria sokolnicze. Byłoby nam niezmiernie miło, gdyby zechcieli Państwo przedstawić nam swoje potrzeby w zakresie zarówno sprzętu sokolniczego jak i sprzętu związanego z pozostałymi ptakami drapieżnymi. Oferujemy wiele opcji wysyłki (dostępne na naszej stronie) oraz wysyłamy na cały świat za pomocą UPS, DHL, FedEx lub pocztą ekspresową. Przy realizacji Państwa zamówień, zawsze staramy się zapewnić usługi najwyższej jakości oraz jak najkrótszy czas dostawy.

Czekamy na kontakt z Państwa strony.

Mike Syring
Mike’s Falconry Supplies
Gresham, OR 97080 USA
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie dowiedzą się Państwo więcej na temat naszych usług. Wchodząc na stronę proszę mieć na uwadze, iż jej zawartość przedstawiona jest w języku angielskim. Dodatkowo, wszelka korespondencja prowadzona będzie również po angielsku.